CGR802T100X5L
MFR.Part #
CGR802T100X5L
JLCPCB Part #
C2622749
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 100V 142.88mm 2000hrs@105℃ 21.8A@120Hz 76.2mm 8.5mΩ@120Hz 8000uF 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS