CGS381T500R3L
MFR.Part #
CGS381T500R3L
JLCPCB Part #
C2622738
Package
Bolt,D34.93xL92.08mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 262mΩ@120Hz 34.93mm 380uF 500V 92.08mm 螺栓,D34.93xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS