383LX683M050B102V
MFR.Part #
383LX683M050B102V
JLCPCB Part #
C2622736
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 50V 50mm 68000uF ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS