CGS254U010V4C
MFR.Part #
CGS254U010V4C
JLCPCB Part #
C2622711
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.25F 104.78mm 10V 10mΩ@120Hz 14.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 50.8mm 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS