CGR752U075V5L
MFR.Part #
CGR752U075V5L
JLCPCB Part #
C2622701
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 142.88mm 16.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 50.8mm 7500uF 75V 9.5mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS