500R223U063BC2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
500R223U063BC2B
JLCPCB Part #
C2622663
Package
Bolt,D50.8xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 22.23mm 22000uF 50.8mm 5000hrs@85℃ 63V 螺栓,D50.8xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS