500C133U075DC2B
MFR.Part #
500C133U075DC2B
JLCPCB Part #
C2622652
Package
Bolt,D76.2xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 106.35mm 13000uF 31.75mm 5000hrs@85℃ 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS