DCMC573U050BC2B
MFR.Part #
DCMC573U050BC2B
JLCPCB Part #
C2622628
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 22.23mm 50V 57000uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS