THAS681M075AA1C
MFR.Part #
THAS681M075AA1C
JLCPCB Part #
C2622609
Description
-55℃~+105℃ 1.43A@20kHz 10mm 290mΩ@120Hz 5000hrs@105℃ 680uF 75V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS