THAS121M200AA1C
MFR.Part #
THAS121M200AA1C
JLCPCB Part #
C2622594
Description
-55℃~+105℃ 1.02A@20kHz 10mm 120uF 200V 5000hrs@105℃ 900mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS