CG152U050R3C
MFR.Part #
CG152U050R3C
JLCPCB Part #
C2622584
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 34.93mm 4.7A@120Hz 44mΩ@120Hz 50V 79.38mm 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS