THA862M020AC0C
MFR.Part #
THA862M020AC0C
JLCPCB Part #
C2622535
Description
-55℃~+85℃ 10mm 2.75A@20kHz 20V 5000hrs@85℃ 70mΩ@120Hz 8600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS