THA281M200AC0C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
THA281M200AC0C
JLCPCB Part #
C2622525
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.53A@20kHz 10mm 200V 280uF 5000hrs@85℃ 530mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS