DCM763U040DF2A
MFR.Part #
DCM763U040DF2A
JLCPCB Part #
C2622520
Package
Bolt,D76.2xL144.45mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 144.45mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 40V 76.2mm 76000uF 螺栓,D76.2xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS