DCM353U075BC2A
MFR.Part #
DCM353U075BC2A
JLCPCB Part #
C2622507
Package
Bolt,D50.8xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 22.23mm 35000uF 50.8mm 75V 螺栓,D50.8xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS