550C162M350BC1B
MFR.Part #
550C162M350BC1B
JLCPCB Part #
C2622495
Package
Bolt,D50.8xL106.35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 106.35mm 1600uF 22.23mm 350V 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS