382LX333M063N102
MFR.Part #
382LX333M063N102
JLCPCB Part #
C2622468
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 33000uF 40mm 63V ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS