CGS443U010V2C
MFR.Part #
CGS443U010V2C
JLCPCB Part #
C2622452
Package
Bolt,D50.8xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10V 13mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 44000uF 50.8mm 53.98mm 9.4A@120Hz 螺栓,D50.8xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS