PSU54065
MFR.Part #
PSU54065
JLCPCB Part #
C2622450
Package
Bolt,D52.4xL111.13mm
Description
111.13mm 52.4mm 540uF 螺栓,D52.4xL111.13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS