381LQ182M200K452
MFR.Part #
381LQ182M200K452
JLCPCB Part #
C2622405
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 110mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@105℃ 200V 3.08A@120Hz 30mm 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS