CG3250T400V4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG3250T400V4C
JLCPCB Part #
C2622399
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 220mΩ@120Hz 325uF 3A@120Hz 400V 50.8mm 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS