CG241T450V4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG241T450V4C
JLCPCB Part #
C2622385
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 2.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 240uF 330mΩ@120Hz 450V 50.8mm 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS