CG652U050V3C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG652U050V3C
JLCPCB Part #
C2622379
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 17mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 50.8mm 50V 6500uF 79.38mm 9.6A@120Hz 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS