CGR163U050V5L
MFR.Part #
CGR163U050V5L
JLCPCB Part #
C2622341
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 142.88mm 16000uF 2000hrs@105℃ 24.2A@120Hz 50.8mm 50V 8.5mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS