550C361T450AJ2B
MFR.Part #
550C361T450AJ2B
JLCPCB Part #
C2622338
Package
Bolt,D34.93xL93.65mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.7mm 34.93mm 360uF 450V 93.65mm 螺栓,D34.93xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS