PSU46065A
MFR.Part #
PSU46065A
JLCPCB Part #
C2622331
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 165V 460uF 85.73mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS