CGS442U150V3C
MFR.Part #
CGS442U150V3C
JLCPCB Part #
C2622328
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 150V 2000hrs@85℃ 32mΩ@120Hz 4400uF 50.8mm 79.38mm 7A@120Hz 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS