PSU23335B
MFR.Part #
PSU23335B
JLCPCB Part #
C2622326
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 233uF 250V 85.73mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS