500C203T050BC2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
500C203T050BC2B
JLCPCB Part #
C2622310
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 104.78mm 16mΩ 20000uF 22.2mm 50.8mm 5000hrs@95℃ 50V 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS