DCM402U050EC2B
MFR.Part #
DCM402U050EC2B
JLCPCB Part #
C2622266
Package
Bolt,D44.45xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 19.05mm 2000hrs@85℃ 4000uF 44.45mm 50V 螺栓,D44.45xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS