X2Q3105KV1B0320200110ES0
MFR.Part #
X2Q3105KV1B0320200110ES0
JLCPCB Part #
C286083
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS