CG332U050V3C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG332U050V3C
JLCPCB Part #
C2622247
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3300uF 35mΩ@120Hz 50.8mm 50V 6.7A@120Hz 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS