382LX153M100N102
MFR.Part #
382LX153M100N102
JLCPCB Part #
C2622223
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
100V 105mm 15000uF 40mm ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS