CGS123U050R5L
MFR.Part #
CGS123U050R5L
JLCPCB Part #
C2622214
Package
Bolt,D34.93xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10.7A@120Hz 12000uF 142.88mm 14mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 34.93mm 50V 螺栓,D34.93xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS