383LX223M063B052V
MFR.Part #
383LX223M063B052V
JLCPCB Part #
C2622210
Package
Plugin,D50xL50mm
Description
22000uF 50mm 50mm 63V ±20% 插件,D50xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS