CGR742U030R3L
MFR.Part #
CGR742U030R3L
JLCPCB Part #
C2622209
Package
Bolt,D34.93xL92.08mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 11mΩ@120Hz 14.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 30V 34.93mm 7400uF 92.08mm 螺栓,D34.93xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS