CGS343U016V4C
MFR.Part #
CGS343U016V4C
JLCPCB Part #
C2622193
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 16V 16mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 34000uF 50.8mm 8.8A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS