383LX472M100N042
MFR.Part #
383LX472M100N042
JLCPCB Part #
C2622156
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
100V 40mm 40mm 4700uF ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS