WBR1000-35A
MFR.Part #
WBR1000-35A
JLCPCB Part #
C2622153
Package
Plugin,D13.7xL42.4mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 35V 42.4mm 440mΩ@120Hz 517.5mA@100kHz 插件,D13.7xL42.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS