WBR1000-25A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR1000-25A
JLCPCB Part #
C2622151
Package
Plugin,D11.9xL39.9mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 25V 39.9mm 480mΩ@120Hz 517.5mA@100kHz 插件,D11.9xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS