380LX271M500A052
MFR.Part #
380LX271M500A052
JLCPCB Part #
C2622144
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.3A@120Hz 270uF 3000hrs@85℃ 35mm 500V 50mm 746mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS