CGS123U030R4C
MFR.Part #
CGS123U030R4C
JLCPCB Part #
C2622132
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12000uF 18mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 30V 34.93mm 8.4A@120Hz 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS