X2Q3104KN1B0130120060ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X2Q3104KN1B0130120060ES0
JLCPCB Part #
C286069
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS