VPR122U050N2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
VPR122U050N2C
JLCPCB Part #
C2622099
Package
Plugin,D25.4xL54mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 1200uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 28mΩ@10kHz 3.297A@10kHz 50V 54mm 插件,D25.4xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS