382LX103M100B052V
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
382LX103M100B052V
JLCPCB Part #
C2622097
Package
Plugin,D50xL50mm
Description
10000uF 100V 50mm 50mm ±20% 插件,D50xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS