X2Q3473KN1B0130110050ES0
MFR.Part #
X2Q3473KN1B0130110050ES0
JLCPCB Part #
C286067
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS