THA281M200AC1C
MFR.Part #
THA281M200AC1C
JLCPCB Part #
C2622044
Description
-55℃~+85℃ 1.53A@20kHz 10mm 200V 280uF 5000hrs@85℃ 530mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS