THA272M050AC1C
MFR.Part #
THA272M050AC1C
JLCPCB Part #
C2622043
Description
-55℃~+85℃ 10mm 2700uF 3A@20kHz 5000hrs@85℃ 50V 70mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS