THAS211M200AC1C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
THAS211M200AC1C
JLCPCB Part #
C2622031
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.53A@20kHz 10mm 200V 210uF 5000hrs@105℃ 530mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS