THAS432M035AC1C
MFR.Part #
THAS432M035AC1C
JLCPCB Part #
C2622025
Description
-55℃~+105℃ 10mm 3.3A@20kHz 35V 4300uF 5000hrs@105℃ 70mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS